تاریخچه


کامپوزیت آریا در سال 1393 با هدف طراحی، مشاوره، نصب ، اجرا و ترمیم خطوط لوله، اتصالات ، مخازن و تولید قطعات خاص کامپوزیتی (FRP) واجرای پوشش های پیشرفته کامپوزیتی (FRP) ضد اسید در صنایع مختلف تاسیس گردید.

 

پس از آن و با توجه به افزایش ظرفیت بازار، در سال 1396 با تولید راکتورهای واکنش و مخازن یکپارچه 32 متر مکعبی ذخیره اسیدکلریدریک ، ظرفیت اسمی تولید و خدمات پوشش دهی این شرکت به 200 تن در سال افزایش یافت و از آن سال نام شرکت کامپوزیت آریا در صنایع شیمیایی کشور شناخته شد و محصولات این شرکت تحت عنوان PCA به بازار عرضه گردیده است.

 

محصولات این شرکت در استان خرسان رضوی واقع در شهر مشهد مقدس تولید میشود. نام این شرکت از سال 1399 تاکنون به عنوان یکی از بهترین مشاوران، طراحان و مجریان خطوط لوله پیشرفته ضد اسید در صنایع خورنده کلر و مشتقات کلر عنوان میشود .

 

و در سال 1400 تیم فنی مجموعه کامپوزیت آریا موفق به طراحی و ساخت اولین ایمپلر (پروانه) فن اسکرابر یکپارچه خط اسید شویی از جنس فایبرگلاس FRP در صنعت فولاد شد.

 

 

واکنون در سال 1401 در زمینه تولید انواع وان و استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس پیش قدم شده ایم.

 

با افتخارمیتوان گفت محصولات کامپوزیت آریا در آغاز محدود به چند نوع محصول انگشت شمار بود ، حال به لطف ایزد الهی طی پژوهش های گسترده واحد تحقیق و توسعه و شناسایی بازار و نیاز کشور ده ها نوع محصول دیگر به صورت صنعتی و سفارشی در رزومه  تولید این شرکت قرار گرفته است.

 

ارائه محصول و اجرای با کیفیت در زمان مناسب، مطابق نیاز مشتریان، ارزشمند ترین رزومه ما میباشد.