معرفی کامپوزیت آریا

شرکت پیشگامان کامپوزیت آریا با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب و کارآزموده و همگام با دانش فنی روز، فعالیتهای طراحی، نظارت، مشاوره، بازرسی فنی، تحلیل تنش، نصب، اجرا، ترمیم خطوط لوله، اتصالات، مخازن و سایر قطعات کامپوزیتی و  فایبرگلاس(FRP/GRP) را  بصورت تخصصی در صنایع مختلف انجام می دهد.

 همچنین اجرای عملیات پوشش دهی سطح داخلی (Lining) و پوشش دهی سطح بیرونی (Coating) انواع لوله، اتصالات، مخازن، حوضچه ها و استخرهای بتنی، فلزی و ... با مواد کامپوزیتی (FRP) و غیر کامپوزیت (مانند ترموپلاست ها) و برگزاری سمینارها و ارائه خدمات آموزشی از جمله فعالیت های دیگر این مجموعه می باشد.

جوشکاری خطوط پلی اتیلن و PP و PVC، ساخت مخازن مکعبی و غیر هندسی پلی اتیلن و پلی پروپیلن و نیز ساخت مخازن Dual Laminate (ترکیب ترموست و ترموپلاست)، و ساخت تخصصی تجهیزات و مخازن استوانه ای فایبرگلاس تا قطر 8 متر از دیگر فعالیتهای این مجموعه میباشد.

شرکت کامپوزیت آریا کلیه فعالیت های خود را مطابق با استانداردهای معتبر جهانی و روز دنیا در زمینه محصولات GRP انجام داده که با توجه به گستردگی مبحث مواد مرکب، در اینجا به ذکر مهمترین استانداردهای مرتبط در این زمینه بسنده می کنیم.

در صورت تمایل، کلیه استاندارد ها و مباحث فنی مربوطه توسط این مجموعه در زمان مناسب PRESENT خواهند شد.

 اطلاعات بیشتر